کاشت ، اصلاح و پروتز ناخن

مانیکور و پدیکور

مانیکور و پدیکوری زیبا و متفاوت بدون آسیب به بافت ناخن شما، با استفاده از روغن‌های مخصوص. طراحی ناخن با نگین و گل چینی برای ایجاد طرح‌های زیبا. ما از هر ناخن شما یک اثر هنری زیبا می‌سازیم و این طرح را همراه با ژلیش ، براق یا مات نگه می‌داریم. تمام مواد مورد استفاده توسط پرسنل ما اصل بوده و با مواد درجه یک بهترین کار را ارائه می‌دهیم.

طراحی ناخن

در کشور ما کاشت ناخن رواج زیادی پیدا کرده است. کسانی که به کاشت ناخن مبادرت می ورزند هریک دلایلی برای انجام این عمل دارند.

نداشتن ناخن و زیباتر شدن ناخن ها، از جمله دلیل کاشت ناخن است. اما بیشتر کسانی از این روش استفاده می‌کنند که ناخن‌های طبیعی مستعدی برای رشد ندارند.

روش‌های زیباسازی ناخن‌ها پس از مراحل کلاسیک مانیکور و پدیکور، به انواع کاشت ناخن محدود شده است که دارای قابلیت هایی مختلف در ایجاد زیبایی در ناخن‌ها می‌باشند و هر یک از این روش‌ها به فراخور مواد و وسایل به کار رفته در آن‌ها می‌توانند تضمین کننده نوع و حالت خاصی از زیبایی در این ناحیه باشند. در این مقاله به بررسی و بازگو کردن مراحل مختلف در هر یک از این روش‌ها خواهیم پرداخت.

کاشت ناخن

داشتن ناخن های زیبا نیازی است که هر خانم خوش سلیقه ای خواستار ان است امروزه روش های فراوانی برای زیبایی ناخن ها وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد اما هیچکدام به جذابیت لاک زدن و طراحی ان نیست . ژلیش ناخن هم یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین روش لاک زدن و طراحی روی ناخن است که زیبایی فراوانی به دست ها می بخشد چرا که داشتن ناخن های زیبا باعث جلوه گر شدن و زیبا تر شدن دستان می شود.

فهرست